Am votat pentru a îndrepta inechităţile rezultate din OUG 20 a Guvernului Zero şi pentru a creşte cu 15% veniturile personalului din educaţie şi sănătate
Astăzi, în Parlament, am votat alături de colegele și colegii mei din PSD pentru a îndrepta inechităţile rezultate din Ordonanţa de Urgenţă numărul 20 a Guvernului Zero...
Citește
Comentarii recente